• Wpisów: 28
  • Średnio co: 43 dni
  • Ostatni wpis: 140 dni temu, 19:17
  • Licznik odwiedzin: 10 979 / 1259 dni
 
szkielet22023
 
Na samiutkim początku chciałam podziękować  takiezycieziom.pinger.pl/, za wpis gdzie napisała 10 ulubionych filmów, to właśnie dzięki niej obejrzałam "Niezgodną". Miała w swoim wpisie wiele filmów które lubię, więc stwierdziłam,że obejrzę ten. Mamy podobny gust jeśli chodzi o filmy :D
Tutaj macie link do części pierwszej takiezycieziom.pinger.pl/m/23185665
Tutaj do części drugiej takiezycieziom.pinger.pl/m/27230903
Proszę,abyście zostawili komentarz pod jej wpisem :)
Wiele słyszałam na temat tego filmu. Przyznam się ,że myślałam,że będzie...SŁABY.
Jednak się pomyliłam, film jest świetny i trafił do moich ulubionych. Przyznam się,że nie czytałam książki, więc nie wiem jaka była by moja opinia gdybym ją przeczytała.
Niektórzy mówią,że jest pominiętych wiele ważnych kwestii, i wiele rzeczy jest zmienione na złe. Nie wypowiem się na ten temat ponieważ jak już mówiłam nie czytałam książki.
Wielu osobom film bardzo się podoba, ja należę do tych osób.
divergent-cast-fi.jpg

Oto co piszą na temat filmu na Wikipedii.
Niezgodna (ang.: Divergent) – amerykański przygodowy film akcji z 2014 roku, w reżyserii Neila Burgera. Adaptacja pierwszej części trylogii Veroniki Roth, pt. Niezgodna (2011). Kolejne części książki to Zbuntowana (2012) oraz Wierna (2013).
W metropolii wzniesionej na ruinach Chicago idealne społeczeństwo budowane jest na zasadzie selekcji. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Jeśli nie posiada żadnej z pięciu kluczowych cech, będzie żyć na marginesie. Jeśli zaś ma więcej niż jedną z nich, jest NIEZGODNYM i czeka go całkowita eliminacja. Chyba, że – tak jak Beatrice – uda mu się uciec i znaleźć drogę do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie bezdusznemu systemowi. Beatrice musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej.
th (57).jpg

Główną bohaterkę  Beatrice "Tris" Prior gra aktorka Shailene Woodley, grała ona w filmie "Gwiazd Naszych Wina" oraz w pozostałych częściach "Niezgodna".
Jak możecie się domyślać Tris ma więcej niż jedną cechę więc jest Niezgodna. Podczas Ceremonii Wyboru Beatrice zaskakuje wszystkich (nawet samą siebie) wybierając Nieustraszoność. Jak w każdej historii zakochuje się, ma przyjaciół i wrogów itp.
Film jest po prostu cudowny,aby się o nim więcej dowiedzieć musicie go obejrzeć.
th (58).jpg

Niestety nie miałam możliwości obejrzenia pozostałych części,ale mam nadzieję że w przyszłości to zrobię.
Kończę ten wpis bo jest już bardzo długi. Wiec papa.
Polecam ten film z całego serca :D

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego