• Wpisów: 28
  • Średnio co: 42 dni
  • Ostatni wpis: 112 dni temu, 19:17
  • Licznik odwiedzin: 10 839 / 1230 dni
 
szkielet22023
 

Szkoła nie jest dla mnie taka zła jak dla innych. Lubię się uczyć i poznawać nowe wiadomości. Nauczyciele są mili, lecz wymagający, ale to dlatego,abyśmy jak najwięcej przyswoili sobie wiedzy. W szkole możemy spędzać czas z przyjaciółmi, a to jest fajne. Moim ulubionym przedmiotem jest Język Angielski, ale lubię też inne przedmioty.Wstawanie rano też raczej nie sprawia mi problemu, choć czasem wolałabym pospać do jedenastej,a nie do szóstej.
Zadzwonił dzwonek który poinformował wszystkich, że skończyły się męczarnie i można biec do domu. Na cały długi weekend. W szkole zostałyśmy jeszcze tylko my, trzy dziewczyny gadałyśmy jak najęte, a raczej moje koleżanki mówiły, a ja się tylko przysłuchiwałam.
-Co robimy w ten weekend?-zapytała Katty.                                                                                          
-Nie wiem-odpowiedziała Alice.
Obie nagle się zamyśliły, najwidoczniej szukając odpowiedzi na to pytanie.Miałam nadzieję ,ze szybko ją znajdą ,bo nie chciałam stać na korytarzu całą wieczność.
-Może chodźmy powoli do domów podobno na świeżym powietrzu lepiej się myśli.-mruknęłam, powiedziałam to tylko po to, aby wreście móc wyjść na dwór.
Wszystkie trzy wyszłyśmy ze szkoły i przez chwilę szłyśmy w zupełnej ciszy co bardzo rzadko się zdarza, bo zawsze dziewczyny mają dużo do powiedzenia. Na waży lub mniej ważny temat.
-Wiem, zróbmy piżama part, u mnie w domu. Bądźcie u mnie dzisiaj o dwudziestej-powiedziała Alice.
-Oki-powiedziałyśmy równocześnie z Katty.
Dziewczyny skręciły w ulicę prowadzącą do ich domów, a ja szłam dalej sama, w zupełnej ciszy.
large (10).jpg

Mam nadzieję, że opowiadanie wam się podoba to jest jego pierwsza strona. Wybaczcie ,że takie krótki,ale nie chciałam was zanudzać.
Nie mam pomysłów , na tytuł więc, tytuł to imię głównej bohaterki.
Zdjęcia ,które będą się pojawiały pod opowiadaniami, będą trochę związane z treścią wpisu. Na przykład tutaj , jest mowa o trzech przyjaciółkach i na zdjęciu są trzy przyjaciółki, niestety nie mogłam znaleźć trzech przyjaciółek w szkole,ale wydaje mi się ,ze takie też może być.
Opowiadanie nie jest mega, dobre ( nawet nie wiem czy jest dobre XD ) ,ale nie umiem pisać opowiadań, tak jak pisarze książek ( niestety, bardzo bym chciała )
W komentarzach powiedzcie  co sądzicie o tym opowiadaniu, a raczej jego części :)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego