• Wpisów: 28
  • Średnio co: 44 dni
  • Ostatni wpis: 182 dni temu, 19:17
  • Licznik odwiedzin: 11 104 / 1301 dni
 
szkielet22023
 
Tam, tam, tam !!
Pisze wpis. Yeey !
Nie wiem dokładnie o czym będzie ten wpis,pewnie jak zwykle o wszystkim i o niczym. Ale postanowłam , że napisze coś na tym blogu, bo dawno nic nie było, a coś by się dodać przydało. :)
U mnie są już ferie. Chwilowa przerwa od szkoły. Z średniej na koniec semestru jestem zadowolona. Postaram sie o lepszą na koniec roku. Muszę siś wam pocwhwalić, bo jestem z siebie bardzo dumna. Jak wiecie lub nie, chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. No i są trzyy pierwsze klasy A,B i C. No i jako jedyna uczennica, chodząca do pierwszej klasy dostałam 5 z Polskiego. Te zdania były bardzo chaotycznie, ale mam nadziję, że rozumiecie o co chodzi.  Jestem z siebie bardzo dumna, kocham ten język. Jest to mòj ulubiony przedmiot w szkole.
No, więc jak już mòwiłam u mnie zaczeły się już ferie. Pewnie jak większość ludzi, z tego powodu bardzo się cieszę, chodź nie będę spotykała się ze swoimi przyjaciòłami.
To znaczy dzisiaj byłam u swojej przyjaciòłki Ewy (będę używała imienia ,bo będzie mi lepiej pisać). Spędziłyśmy miłe popołudnie. Najpierw poszłyśmy na godziny spacer, a potem oglądałyśmy "Zmierzch". Przez ostatni tydzień uzależniłam się od tego filmu. Obejrzałam wszytskie części po kilka razy.Nawet pewnie w ostatnich dniach nie sięgnęłabym po film, gdyby nie to ,że przeczytałam książkę.  :d Dzisiaj z Ewikiem obejrzałyśmy pierwszą. :) Początakowo miałyśmy obejrzeć horror, ale coś nam się ten horror nie chciał włączyć.

Do wpisòw postaram się dodawać zdjęcia zrobione przeze mnie Oczywiście nie do wszystkich, ale do większości :d Byle jakie, ale jednak moje.
IMG_20170117_222246.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego